Kas ir sīkdatne?

Lai uzlabotu Jūsu pieredzi padarot mūsu interneta vietni ērtāku, mēs varam izmantot sīkdatnes, angliski cookies. Sīkdatnes ir sīki pagaidu teksta faili, kas tiek saglabāti Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, lai nodrošinātu pareizu interneta vietnes funkcionēšanu atceroties Jūsu iestatījumus un intereses. Sīkdatnes ir nozares standarts un vairums interneta vietņu tās izmanto. Jūs varat atteikties no sīkdatņu izmantošanas, izvēloties atbilstošos iestatījumus savā pārlūkprogrammā, tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka tādā gadījumā Jūs, iespējams, nevarēsiet izmantot visas www.silyo.eu funkcijas.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Apmeklējot vietni www.silyo.eu, Jums tiek attēlots informatīvs paziņojums, ka mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Aizverot šo paziņojumu, Jūs apstiprināt, ka esat iepazinies un piekrītat informācijai par sīkdatnēm un sīkdatņu pārsūtīšanai uz Jūsu ierīces pārlūkprogrammu.

Mūsu vietne izmanto Google Analytics – Google Inc. pakalpojumu, kas vietņu trafika datus pārsūta uz Google serveriem Amerikas Savienotajās Valstīs. Google Analytics neidentificē atsevišķus lietotājus un nesaista jūsu IP adresi ar citiem datiem, kas atrodas Google. Mēs izmantojam Google Analytics sniegtos pārskatus, lai izprastu un analizētu mūsu interneta vietnes apmeklējumu īpatnības un tās izmantošanu kopumā.

Sīkdatnē tiek saglabāta informācija par to, ka Jūs apmeklējāt mūsu interneta vietni, kad tas notika, tiek iegaumēta lietotāja IP adrese, kādas interneta vietnes sadaļas aplūkotas. Šī informācija nonāk Google Inc. rīcībā un 60 dienas glabājas uz Google serveriem (Eiropas Savienībā un ASV). Pirms datu nodošanas Google, IP adreses tiek anonimizētas, aizvietojot tās ar specifisku kodu, kurš tiek piešķirts katram atsevišķam lietotājam.

Google no savas puses apliecina datu apstrādes, tai skaitā datu nodošanas trešajām personām, atbilstību Eiropas Savienības un ASV normatīvo aktu prasībām, kā arī atsevišķi atzīmē, ka saņemtie dati netiek izmantoti Google pakalpojumu sniegšanai.

Jūs varat novērst sīkdatņu nodošanu Google, izmantojot spraudni “Google Analytics Opt-out Browser Add-on” (aplūkot Google Analytics Opt-out Browser Add-on).

Kā Jūs varat kontrolēt sīkdatnes?

Jums ir iespēja izdzēst sīkdatnes no sava datora vai citas ierīces, kā arī izmantot vairākuma pārlūkprogrammu piedāvātos uzstādījumus, kas liedz veidot sīkdatnes.

Gandrīz visas pārlūkprogrammas paredz sekojošas iespējas:

Izdzēšot visas sīkdatnes, tiks dzēsti arī Jūsu iestatījumi atsevišķās interneta vietnēs. Papildus nepieciešams ņemt vērā, ka gadījumā, ja Jūs nobloķēsiet jebkuru sīkdatņu veidošanu, daudzas vietnes (ieskaitot mūsu) var sākt darboties nekorekti un pakalpojuma sniegšana var pārtrūkt, šī iemesla dēļ nerekomendējam izvēlēties iespēju bloķēt jebkuru sīkdatņu veidošanu.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

a) Tehniski nepieciešamās sīkdatnes

Atsevišķas mūsu vietnes funkcijas pilnvērtīgi darbojas tikai ar noteiktām sīkdatnēm. Ja bloķēsiet šo funkciju nodrošināšanai paredzētas sīkdatnes, nevarēsiet izmantot mūsu vietni, vai tās izmantošana būs nepilnīga.

 b) Sesijas un iestatījumu sīkdatnes

Sesijas sīkdatnes izmantojam, lai Jūs identificētu, kad apmeklējat mūsu vietni, lai Jums būtu ērtāk izmantot mūsu vietnes funkcijas un lai Jūs varētu ērti pārvietoties starp vietnes lapām. Šīm sīkdatnēm derīguma termiņš beidzas, izbeidzot pārlūkošanas sesiju, piemēram, aizverot pārlūkprogrammu. Tāpat varam izmantot sīkdatnes ar ilgāku derīguma termiņu, lai atcerētos apmeklētāju izvēlētos iestatījumus un veiktās darbības mūsu vietnē. Parasti šīs sīkdatnes ierīcē neuzglabājas ilgāk par diviem gadiem.

c) Trešo pušu sīkdatnes

Savā tīmekļa vietnē varam integrēt trešo pušu vietņu funkcijas, piemēram, sociālo tīklu Facebook, Instagram u.c. Kopā ar šīm funkcijām reizēm izmantojami arī skripti vai citi elementi, kas ļauj nolasīt un reizēm arī Jūsu ierīcē saglabāt sīkdatnes no sociālajiem tīkliem. Trešo pušu sīkdatnes ir ārpus AS “SISTĒMU INOVĀCIJAS” kontroles. Ar trešo pušu privātuma un sīkdatņu politiku var iepazīties to mājaslapās.

Vai AS “SISTĒMU INOVĀCIJAS” sīkdatņu politikā var tikt veiktas izmaiņas?

AS “SISTĒMU INOVĀCIJAS” patur tiesības mainīt šo sīkdatņu politiku pēc saviem ieskatiem, par to informējot lietotājus savā vietnē.