Par mums

SiLYO, dabas vielu ražotne, ir inovāciju uzņēmums, kas sevī apvieno zinātniekus, pētniekus un savas jomas profesionāļus. Mēs esam par veselīgu dzīvesveidu, par garīgo un fizisko veselību, un priecājamies, ja tas tiek realizēts, izmantojot mūsu dabas dotās veltes – dabas vielas.
Arvien vairāk klienti pieprasa veselīgāku pārtiku un produktus, kuru sastāvā ir bioloģiski aktīvie savienojumi, kas uzlabo kā fizisko, tā mentālo veselību. Augļu un dārzeņu patēriņš ir ļoti būtisks faktors, kas ietekmē cilvēka organisma funkcijas, un to uzņemšana ir svarīgs elements garīgās un fiziskās veselības uzturēšanā. Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem augļus vajadzētu ēst 2–3 reizes dienā, bet dārzeņus pat divreiz vairāk. Šie produkti ir avots daudzām vērtīgām uzturvielām un funkcionālām sastāvdaļām.

Svaigiem augļiem un dārzeņiem ir ierobežots uzglabāšanas laiks, tāpēc mūsu komanda ir atradusi veidu, kā šo laiku pagarināt, saglabājot tajos esošās vērtīgās uzturvielas. Izpētot visas produktu saglabāšanas metodes, mēs izvēlamies liofilizēšanu.

Jautāsiet kāpēc? Gluži vienkārši.

Liofilizēšana ir viena no modernām metodēm pārtikas dehidratēšanai zemā temperatūrā, vakuuma apstākļos. Liofilizācija ir process, kurā pilnībā sasaldēts produkts tiek pakļauts vakuuma apstākļiem, lai no tā sublimācijas veidā izvadītu ūdeni, tādā veidā ledus pārvēršas no cieta stāvokļa gāzveida stāvoklī, apejot ūdens fāzi, kas ir priekšrocība, lai saglabātu visas produkta vērtīgās īpašības un uzturvielas. Salīdzinājumā ar produktiem, kas iegūti ar citām kaltēšanas metodēm, piemēram, konvencionālo un mikroviļņu kaltēšanu, liofilizētiem produktiem ir raksturīgs augstāks bioloģiski aktīvo uzturvielu saturs (no 95-98%) salīdzinājumā ar svaigiem produktiem, krāsas un porainība saglabāšana, minimālāka formas izmaiņa un zemāka ūdens aktivitāte.

Liofilizācijas process:

 • saglabā visas produkta labās īpašības;
 • palielina produkta uzglabāšanas laiku;
 • samazina produkta ķīmiskās izmaiņas uzglabāšanas laikā;
 • samazina mitruma daudzumu produktā (tiek izdalīts līdz pat 98% mitruma);
 • produkts iegūst kraukšķīgu struktūru.

Tas viss padara liofilizāciju par vienu no labākajām dehidratēšanas metodēm.

 

Kāpēc izvēlēties liofilizētus produktus?

 • svaigiem produktiem ļoti līdzīgs ārējais izskats un garša;
 • ievērojami garāks realiziācijas laiks;
 • noturīgāka produkta kvalitāte;
 • svaigiem produktiem līdzvērtīga uzturvērtiba;
 • ērti paņemt līdzi, jo produkti ir viegli – dehidrēti (nesatur ūdeni);
 • gaisīga un kraukšķīga struktūra – veselīgs našķis gan lieliem, gan maziem kārumniekiem!

Izbaudi dabas vielu patieso garšu ar SiLYO produktiem!

 

SiLYO – par zinātni, veselību un dabas vielām!

 

SiLYO piedāvā nefasētu augļu un dārzeņu līgumražošanas pakalpojumus, izmantojot liofilizācijas (aukstuma žāvēšanas) tehnoloģiju.

Liofilizēt var visu! Nāc ar savām idejām un mēs tās realizēsim!

 

Izmaksas tiek aprēķinātas katram projektam individuāli.